Szkoła nauki jazdy

Szkoła nauki jazdy


Szkoła nauki jazdy

Szkoła nauki jazdy Pałgan zaprasza kandydatów na kierowców kategorii A, A2, A1, i B.
Celem naszej auto szkoły jest jak najlepsze wyszkolenie osób, tak aby mogły się poczuć pewnie za kierownicą. Uczymy bezpiecznego poruszania się pojazdem, a nie tylko zdania egzaminu. Tym wyróżniamy się na tle innych szkół nauki jazdy, które często uczą tylko jak zdać egzamin państwowy.
Stawiamy na jakość, a nie ilość. Jakość musi jednak kosztować, ponieważ nie można zrobić czegoś dobrze tanim kosztem, chyba że czyimś np. w przypadku auto szkół – kosztem kursanta. Nasza szkoła nauki jazdy to doskonałe przygotowanie do poruszania się w ruchu drogowym.

Egzamin – nie warto go powtarzać…

Egzaminy są bardzo drogie, w związku z tym otrzymana ocena negatywna po paru chwilach nikomu nie jest „na rękę”. Dlatego dobry wybór auto szkoły pozwoli zaoszczędzić na egzaminach. Za każdy egzamin w przeliczeniu masz dodatkowe 3 godziny zegarowe jazd. Warto się dwa razy zastanowić, której auto szkole poświęcić swoje pieniądze Wybierając kurs za 1000 zł zdajesz 6 – 10 razy zamiast 1 ewentualnie 2. Z nami oszczędzisz pieniądze, ograniczysz stres towarzyszący egzaminom, unikniesz żartów swoich znajomych i niewygodnych pytań „które to już podejście?” :).
Mamy wykwalifikowaną kadrę, nasi instruktorzy to pasjonaci od paru lat biorą udział w zawodach ”INSTRUKTOR ROKU” gdzie zajmują pierwsze i drugie miejsca (zdjęcia z zawodów w galerii). Dzięki Nim zajęcia teoretyczne i praktyczne przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze. Szkoła nauki jazdy Pałgan to dobry wybór dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Szkoła nauki jazdy. Absolwenci po kursie:

 • potrafią szybko i dobrze je zastosować w trudnych sytuacjach na drodze
 • reagują w sposób prawidłowy na nagłe sytuacje losowe na drodze
 • zachowują zimną krew podczas nieprzewidywalnych wydarzeń
 • kontrola płynów, świateł ,ogumienia, działania hamulców, naciągu łańcucha w motocyklu itp.
 • umiejętność używania wycieraczek i spryskiwaczy szyb
 • włączanie klimatyzacji i wentylacji w pojeździe oraz ogrzewania tylnej szyby
 • używanie stroju ochronnego podczas jazdy motocyklem
 • właściwa pozycja za kierownicą, ustawienie lusterek
 • ruszanie na płaskim terenie oraz na wzniesieniu z użyciem hamulca awaryjnego i bez jego pomocy
 • prawidłowa zmiana biegów, używanie przyrządów do sterowania pojazdem, kręcenie kierownicą
 • łagodne hamowanie oraz hamowanie w sytuacji awaryjnej – pojazdem wyposażonym w układ ABS i bez ABS
 • zasady manewrów parkowania i zawracania pojazdem
 • oszczędność paliwa nawet do 25%
 • mniejszą emisję spalin do atmosfery
 • mniejsze zużycie elementów układu hamowania i sprzęgła
 • spokojną i bezpieczną jazdę.

Szkoła nauki jazdy Pałgan – z nami pewne prawo jazdy.

Te wszystkie umiejętności przyczyniają się do tego, że nasi kursanci pewniej czują się w pojeździe i dobrze radzą sobie na egzaminie państwowym.  Podsumowując, przekłada się na wysoką zdawalność za „pierwszym podejściem” państwowych egzaminów teoretycznych i praktycznych.

Mamy również dobre opinie, które są recenzjami naszych realnych klientów. Większość naszych klientów stanowią osoby polecane przez naszych kursantów. Od 2005 roku prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A i B. Doświadczenie nauczyło nas, że każdego klienta należy traktować indywidualnie.

Przyjdź, sprawdź i zabierz ze sobą znajomych, a za każda osobę otrzymasz 1 godz. jazdy „gratis”.
Jeżeli chcesz tylko tanio i szybko odbyć kurs na prawo jazdy – spróbuj u konkurencji. Ale zanim podejmiesz decyzję sprawdź lokalizację i wyposażenie: biura, sali wykładowej, placu manewrowego oraz stan techniczny pojazdów, którymi przyjdzie Ci się uczyć.

Życzymy udanego wyboru!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_shop() in /home/users/speedclub/public_html/palgan.pl/wp-content/themes/driveme/page.php:48 Stack trace: #0 /home/users/speedclub/public_html/palgan.pl/wp-includes/template-loader.php(74): include() #1 /home/users/speedclub/public_html/palgan.pl/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/users/spe...') #2 /home/users/speedclub/public_html/palgan.pl/index.php(17): require('/home/users/spe...') #3 {main} thrown in /home/users/speedclub/public_html/palgan.pl/wp-content/themes/driveme/page.php on line 48