Kurs na prawo jazdy B

Kurs na prawo jazdy B

Kurs na prawo jazdy B

Kurs na prawo jazdy B – uczymy jeździć na samochodach dwóch marek: Kia Rio i Hyundai i20. Na bieżąco dbamy o idealny stan techniczny wszystkich pojazdów, do regularnych serwisów zachęcamy także przyszłych kierowców. Dzięki nauce na różnych markach samochodów, po zdanym egzaminie i odebraniu prawa jazdy, nasi kursanci są jeszcze lepiej przygotowani do prowadzenia różnych pojazdów, w różnych warunkach. Nauka w tak zadbanych pojazdach jest prawdziwą przyjemnością.

    • Kia Rio rocznik 2020

KIA – południowokoreański producent samochodów osobowych, SUV-ów, vanów oraz pojazdów dostawczych i ciężarowych z siedzibą w Seulu działający od 1944 roku. Marka należy do południowokoreańskiego koncernu Hyundai Motor Group.

 

    • Hyundai i 20 (z klimatyzacją) – rocznik 2016

Południowokoreański Hyundai Group wkroczył do branży motoryzacyjnej w latach 60 XX wieku, zakładając producenta samochodów osobowych Hyundai. Produkcję pierwszego pojazdu rozpoczęto w ramach współpracy z Fordem w 1968 roku, rozpoczynając produkcję modelu Cortina. Po trzydziestu latach rozwoju motoryzacyjnej filii konglomeratu Hyundai Group, w ramach restrukturyzacji wywołanej skutkami azjatyckiego kryzysu finansowego, z końcem lat 90. XX wieku rozpoczęto podział struktury na uniezależnione podmioty gospodarcze. W efekcie, we wrześniu 2000 roku powstał koncern motoryzacyjny Hyundai Motor Group.

  •  

Zdobądź dokument razem z naszym ośrodkiem szkoleniowym. Czekają na Ciebie doświadczeni instruktorzy. Ich wiedza pozwala na naukę od postaw każdej osoby, która zapisz się na kurs. Nie siedziałeś nigdy za kierownicą? Żaden problem, przyjdź i przekonaj się jak szybko nabierzesz odpowiedniej wprawy i bez problemu zdasz egzamin państwowy. Nasi absolwenci nie mają problemu z poruszaniem się po drogach. Poruszają się rozważnie i nie powodują niebezpiecznych sytuacji na drodze.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Social Media