Prawo jazdy Łódź kategoria B

Prawo jazdy Łódź kategoria B

Kursy dla kierowców samochodów prowadzone są przez instruktorów pasjonatów wkładających całą swoją energię i serce w szkolenie kursantów.

Szkolenie rozpoczyna się od obowiązkowej części teoretycznej w komfortowych warunkach (sala wykładowa klimatyzowana) przy użyciu nowoczesnego sprzętu multimedialnego, po której mając solidne podstawy łatwiej będzie odnaleźć się w coraz większym natężeniu ruchu drogowego, wiedzieć jak prowadzić pojazd w sposób energooszczędny (eco driving), a zdanie nowego państwowego egzaminu teoretycznego* nie stanowi problemu. Zapewniamy, że nie będzie nudno. Prawo jazdy Łódź tylko w auto szkole Pałgan.

*Od 01.01.2015 r. osoba szkolona nie ma obowiązku uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym, może odbyć w auto szkole tylko szkolenie praktyczne oraz zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej pod warunkiem uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu teoretycznego państwowego.

W naszej auto szkole kursant może otrzymać dostęp do e-kursu i bazy pytań egzaminacyjnych jeżeli będzie chciał się sam uczyć teorii w domu.

Jak wygląda kurs na prawo jazdy kat. B?

Szkolenie zaczynamy od części teoretycznej (sala wykładowa klimatyzowana) bez względu na to czy ktoś posiada prawo jazdy innej kategorii. Część zajęć z przepisów ruchu drogowego jest wspólna dla kat. A i B gdzie wykładowca zwraca uwagę na przepisy dotyczące wyłącznie motocyklistów. Zajęcia z techniki kierowania motocyklem (ruszanie, hamowanie, przeciwskręt, pokonywanie zakrętów itp), zagrożenia na drodze, ubiór motocyklisty i kryteria na egzaminie państwowym są osobno tylko dla motocyklistów. Po tych zajęciach kursanci nie mają problemu z nowym teoretycznym egzaminem państwowym.

*Od 01.01.2015 r. osoba szkolona nie ma obowiązku uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym, może odbyć w auto szkole tylko szkolenie praktyczne oraz zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej pod warunkiem uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu teoretycznego państwowego.

W naszej auto szkole kursant może otrzymać dostęp do e-kursu i bazy pytań egzaminacyjnych jeżeli będzie chciał się sam uczyć teorii w domu.

Program szkolenia na prawo jazdy łódź

Pierwsze jazdy (co się często zdarza w auto szkołach) to nie wyjazd z pod biura na miasto często w godzinach szczytu, co jest wielkim stresem dla osób, które nigdy nie siedziały za kierownicą, ale na placu manewrowym zapoznanie się z pojazdem, ruszanie, zatrzymywanie, zmiana biegów, kręcenie kierownicą itp.

Po opanowaniu pojazdu na placu manewrowym czas wyjechać w ruch drogowy, początkowo łatwe manewry na jezdniach o małym natężeniu ruchu. W miarę postępów przechodzimy do jazdy w coraz większym natężeniu ruchu.

Do opanowania obowiązkowych na egzaminie manewrów parkowania, które odbywają się w ruchu miejskim. Kursanci w naszej szkole mają do dyspozycji symulacje stanowisk wyznaczone z pachołków na placu manewrowym co w początkowych ćwiczeniach powoduje mniejszy stres i łatwiej opanować zasady wykonywania tych manewrów mogąc w każdej chwili zatrzymać pojazd i wysiąść z niego żeby zobaczyć w jakiej jest pozycji.

Podczas zajęć praktycznych nie uczymy tylko jak zdać egzamin państwowy, ale jak jeździć:

1. bezpiecznie

2. sprawnie (bez utrudniania ruchu innym)

3. ekonomicznie

Całe szkolenie kończy się próbą generalną przed egzaminem państwowym czyli egzaminem wewnętrznym przeprowadzanym na zasadach egzaminu państwowego:

– teoretyczny na stanowisku komputerowym
– praktyczny z innym instruktorem niż było szkolenie praktyczne, bo tak naprawdę wtedy osoba szkolona widzi jak samodzielnie radzi sobie na drodze.

1. miłych, doświadczonych, wymagających i solidnie szkolących instruktorów

2. auta z klimatyzacją

3. nową, klimatyzowaną i dobrze wyposażoną salę wykładową z kącikiem kawowym

4. dobrze wyposażony i oświetlony plac manewrowy – STADION KLUBU ŻUŻLOWEGO ,,ORZEŁ ŁÓDŹ” zlokalizowany w Łodzi przy ulicy 6-go Sierpnia 71/al. Włókniarzy

5. ciekawe wykłady przy użyciu nowoczesnego sprzętu multimedialnego – projektor multimedialny, DVD

6. zajęcia teoretyczne odbywaj się w dogodnych terminach

7. podręczniki i inne materiały dydaktyczne w cenie kursu

8. możliwość skorzystania z placu egzaminacyjnego

9. jazdy po trasach egzaminowania

10. zajęcia praktyczne w dogodnych godzinach

11. możliwość wpłaty w ratach

2890 zł

/ kurs

Zapraszamy do Auto Szkoły Pałgan. Z nami pewne prawo jazdy.

Wliczone w kurs

Rozpocznij przygodę

Z naszą auto szkołą Pałgan. Gwarantujemy najwyższąej jakości wiedzę i cenne praktyczne wskazówki.