Kurs na prawo jazdy A

Kurs na prawo jazdy A

Kurs na prawo jazdy A

Kurs na prawo jazdy A – zajęcia praktyczne są odbywane na następujących pojazdach:

  • Yamaha MT-07 – rocznik 2018

Idealny motocykl dla osób o drobniejszej budowie ciała i niskim wzroście. Idealny motocykl dla kobiet, gdzie wielkość i ciężar motocykla ma istotne przełożenie na tempo robionych postępów. O tym motocyklu kilka słów więcej możecie znaleźć Państwo na naszym blogu. Więcej informacji o motocyklu

  • Yamaha MT-07 – rocznik 2019 (obniżony)

Motocykl przystosowany do jazdy dla osób o niskim wzroście.

  • Yamaha YBR 125 – rocznik 2009
  • Yamaha YBR 250 – rocznik 2009
  • Suzuki Gladius SFV 650A (z ABS) o zmniejszonej mocy do – 35KW – rocznik 2013
  • Suzuki Gladius SFV 650A (z ABS) – rocznik 2013
  • Yamaha Drag Star XVS 1100 – rocznik 2007 (motocykl, którym instruktor prowadzi szkolenie praktyczne w ruchu miejskim na kat. A)

Prowadzenie szkoleń na motocykl to bardzo odpowiedzialne zadanie. Osoby posiadające prawo jazdy na pojazdy mające tak dynamiczne przyśpieszenie powinny zachowywać umiar i wiedzieć dokładnie w jaki sposób zachować się na drodze. Dobrze wiemy, że już za kilka tysięcy można się wyposażyć w motocykl dorównujący osiągnięciom najdroższych samochodów sportowych. W samochodzie jesteśmy chronieni strefami zgniotu, poduszkami powietrznymi oraz pasami bezpieczeństwa. Motocyklistę chroni tylko kask i warstwa profesjonalnego materiału. To często za mało dla ochrony w momencie kiedy dochodzi do wypadku nawet przy niewielkiej prędkości. Motocyklista powinien dużo lepiej analizować sytuacje na drodze, gdyż nawet niewielka obcierka z winy kierowcy samochodu może doprowadzić do tragedii. Nasi instruktorzy profesjonalnie podchodzą do wyszkolenia przyszłych motocyklistów. Wszyscy z nich są miłośnikami dwóch kółek i aktywnie poruszają się w ten sposób po drogach. Doświadczenie i wiedza, które przekażą na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zapisz się na kurs i przekonaj się na własnej skórze. Nasi absolwenci bezpiecznie poruszają na drogach, reagują odpowiednio i przewidują z wyprzedzeniem nieoczekiwane sytuacje drogowe. Większość naszych kursantów zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem, co jest najlepszą rekomendacją.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Social Media