Auto szkoła Łódź

Auto szkoła Łódź

prawo jazdy Łódź

Następny kurs - 24.07.23 o godz. 17

Auto Szkoła Łódź na Medal!

Auto szkoła Łódź Pałgan to miejsce, w którym przyszłych kierowców uczymy, jak jeździć bezpiecznie, płynnie i zgodnie z zasadami eco drivingu. Dzięki praktycznemu przygotowaniu do codziennej jazdy po mieście i na trasach, nasi kursanci doskonale radzą sobie podczas egzaminu państwowego! Podczas zajęć skupiamy się na każdym elemencie jazdy – ułatwiamy zrozumienie przepisów Kodeksu Drogowego, uczymy stosowania ich w praktyce, pomagamy oswoić się z pojazdem, a dzięki przyjaznej atmosferze kursanci pokonują stres.

Nasze metody nauczania przekładają się na wysoką zdawalność i bezwypadkową jazdę zdecydowanej większości kursantów.

Auto szkoła Łódź Auto Szkoła Łódź

Szkoła nauki jazdy w Łodzi – przygotowanie do egzaminu państwowego

Egzamin państwowy i uzyskanie uprawnień do prowadzenia pojazdu jest dopiero początkiem motoryzacyjnej przygody każdego kierowcy. Każdego kursanta szkolimy na dobrego, odpowiedzialnego i świadomego kierowcę, który poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach drogowych. Nie uczymy jeździć na pamięć – uczymy podejmować szybkie i dobre decyzje, dzięki którym jazda staje się bezpieczniejsza i przyjemniejsza jednocześnie. Ucząc kursantów, jak radzić sobie na drogach w codziennych sytuacjach, nie tracimy z oczu celu, jakim jest egzamin państwowy. Z kursantami ćwiczymy manewry, które sprawdzane są przez egzaminatora, zwracając uwagę na pułapki, jakie potrafią zaskoczyć najlepiej przygotowane osoby. Podczas kursów łączymy naukę jazdy w różnych warunkach z przygotowaniem do egzaminu, z uwzględnieniem wszystkich wymagań egzaminatorów w łódzkich ośrodkach egzaminacyjnych i nie tylko.

[price title=”Auto szkoła Pałgan” desc=”Szkolimy przyszłych kierowców na poniższe kategorie:” orderby=”date” orderpost=”DESC”]

Auto szkoła Łódź – nauka jazdy w trudnych warunkach

Podczas zajęć praktycznych staramy się jak najlepiej wykorzystywać panujące na drogach warunki atmosferyczne. Oślepiające słońce i zmierzch, intensywne opady śniegu czy deszczu, mgły – w każdych warunkach kierowca powinien wiedzieć, jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności. Podczas nauki jazdy w trudnych warunkach kursanci uczą się panować nad pojazdem, wykorzystując systemy wspomagania kierowcy, w jakie wyposażony jest pojazd. W naszej auto szkole każda godzina jazdy jest nowym doświadczeniem, które przybliża do zdania egzaminu i opanowania techniki jazdy na poziomie wyższym, niż wymagany jest przez egzaminatorów. Cieszymy się, że zdecydowana większość naszych kursantów na egzaminach radzi sobie doskonale, zdając egzamin za pierwszym razem.

Do największych naszych sukcesów zaliczamy bezwypadkową i bezkolizyjną jazdę kursantów, którzy chętnie poszerzają zakres uprawnień, nierzadko wybierając zawód zawodowego kierowcy.

Jeśli zależy Ci, by do egzaminu na prawo jazdy przygotować się kompleksowo i by egzamin zdać bezbłędnie za pierwszym razem, zapisz się na kurs do auto szkoły Pałgan – zapewniamy naukę jazdy w przyjaznej atmosferze i indywidualne podejście do każdego kursanta.

Auto Szkoła Łódź

Na łódzkim rynku jest wiele ośrodków szkoleniowych kierowców, które zachęcają klientów w przeróżny sposób. Oferują w pakiecie szkolenia specjalistyczne, a czasem nawet pokrycie kosztów egzaminu państwowego. Kursant, który ukończył wiek pozwalający na rozpoczęcie kursu. Działa pod wpływem impulsu wybierając auto szkołę. Jednak zalecamy dobrze przemyśleć swój wybór i skorzystać z auto szkoły, która działa od wielu lat i ma nieposzlakowaną opinię. Wybranie złej auto szkoły w najgorszych przypadkach kończyło się bardzo źle. Odbierano kierowcy prawo jazdy, ponieważ kontrola wykazała nie przepisowe przeprowadzenie kursu. Zwykle kończy się to wieloma podejściami do egzaminów i dokupieniem wielu godzin dodatkowych jazd. Oszczędność jest chwilowa i pozorna.

Dobra auto szkoła

Dobra auto szkoła to przede wszystkim doświadczeni instruktorzy. Ludzie, dla których jazda samochodem czy motocyklem to przyjemność. To ludzie z pasją, którzy czerpią satysfakcję z nauczania innych. Każdy kto chce zdobyć jak najszybciej zdobyć uprawnienia do prowadzenia pojazdów – dobrze trafił! Nie musisz już gorączkowo przeszukiwać internetu w celu wybrania jak najlepszego ośrodka szkoleniowego – jesteś w dobrym miejscu. Auto szkoła to specyficzna firma świadcząca usługi szkolenia. To nie kurs językowy, po którym będzie nam się lepiej lub gorzej porozumiewało zagranicą. Auto szkoła to odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drogach, ze względu na to, szkolenie na wysokim poziomie jest bardzo ważne.

Auto szkoła ma niezwykle trudne zadanie, musi nauczyć przyszłych kierowców myślenia i przewidywania sytuacji na drodze. Prowadzenie pojazdu, które po jakimś czasie jest w pełni zautomatyzowane to jednak ciągła analiza sytuacji na drodze. Kierowca musi widzieć wszystko co się dzieje w okolicy jego pojazdu i na te zdarzenia w odpowiedni sposób reagować.

Auto szkoła Łódź

Kursy prowadzone w auto szkole Pałgan

W jakim wieku mogę rozpocząć kurs i jakimi pojazdami będę mógł jeździć?


Kategoria A – Od lat 20 (przy posiadaniu przez 2 lata kat. A2) dla pozostałych od lat 24. Uprawnia do kierowania: motocyklem , motocyklem z przyczepą, pojazdami kat. AM.

Kategoria A1 – Od lat 16 – Uprawnia do kierowania motocyklem o pojemności do 125 cm3 , mocy do 11 kW i stosunku mocy do masy własnej do 0,1 kW/kg, motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW, pojazdami kat. AM

Kategoria A2 – Od lat 18 – Uprawnia do kierowania motocyklem o mocy do 35 kW i stosunku mocy do masy własnej do 0,2 kW/kg, motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW, pojazdami kat.AM.

Kategoria B – Od lat 18 – Uprawnia do kierowania: pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony z wyjątkiem autobusu i motocykla oraz zespołem pojazdów złożonych z pojazdu określonego powyżej oraz przyczepy lekkiej, pojazdami kat.AM, ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy lekkiej.

Auto szkoła Łódź
Auto Szkoła Łódź

Duża rolę w wyborze odgrywa cena samego kursu. Każdy z nas chciałby za wszystko zapłacić jak najmniej to oczywiste. Ale czy rzeczywiście wydamy najmniej wybierając najtańszy ośrodek szkoleniowy? Wcale nie jest to takie proste. Cena za kurs to jedna ze składowych, która w najgorszym scenariuszu może stanowić niewielki ułamek całej kwoty.  Po każdym niepowodzeniu kursanci zazwyczaj dokupują dodatkowe godziny jazdy z instruktorem. Po trzech, czterech niepowodzeniach wydatki na kolejne godziny i praktyczne jazdy mogą spokojnie przekroczyć 50 procent ceny za sam kurs. Warto postawić na sprawdzoną auto szkołę zatrudniających bardzo doświadczonych instruktorów.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Social Media