Auto szkoła kat A

Auto szkoła kat A

Auto szkoła kat A
Aktualności

Auto szkoła kat A

Auto szkoła kat A – W naszej auto szkole szkolenie na motocykl prowadzą doświadczeni instruktorzy – pasjonaci. Na co dzień prywatnie jeżdżą motocyklami, więc ich doświadczenie jest ogromne. Szkolenie na tę specyficzną kategorię jest dużo bardziej odpowiedzialne niż na kategorię B. Motocyklista oprócz kasku i odzieży ochronnej nie posiada dodatkowych zabezpieczeń chroniących jego samego w przypadku kolizji czy wypadku. Brak strefy zgniotu, pasów bezpieczeństwa czy poduszek powietrznych powoduje, że nawet delikatny kontakt z jakimkolwiek autem może mieć poważne konsekwencje. Dodatkowym elementem wpływającym na zagrożenie jest dużo większe przyśpieszenie i prędkość maksymalna motocykla względem aut osobowych. Za kilkanaście tysięcy złotych można mieć motocykl dorównujący osiągnięciom super samochodów.

Kierowcy u nas są uczeni rozwagi, odpowiedniego zachowania w ruchu drogowym i prawidłowej jazdy motocyklem. Uczymy przepisów i analizujemy nietypowe skrzyżowania, tak aby naszych kursantów nie było nic w stanie zaskoczyć. Absolwenci naszej auto szkoły nie mają problemu ze zdaniem egzaminu państwowego. Po ukończeniu kursu są doskonale przygotowani do jazdy i cieszą się komfortową i bezpieczną jazdą. Analiza sytuacji na drodze, przewidywanie tego co może się wydarzyć za moment i rozwaga to to co wyniesiesz z kursów w auto szkole Pałgan. Zapisz się na kurs jeszcze dzisiejszego dnia. Zdobądź z nami prawo jazdy i dołącz do grona motocyklistów.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe