Auto szkoła kategoria B

Auto szkoła kategoria B

Auto szkoła kategoria B
Aktualności

Auto szkoła kategoria B

Auto szkoła kategoria B – Jeżeli mieszkasz w Łodzi lub okolicy wybór auto szkoły jest bardzo prosty. Zapisz się na kurs prawa jazdy kategorii B u nas. Auto szkoła Pałgan jest na łódzkim rynku od kilkunastu lat. Przez wszystkie lata wyszkoliliśmy tysiące kierowców i motocyklistów. Nasi kursanci nie mają najmniejszego problemu ze zdaniem egzaminu. Jeżdżą po drogach bezpiecznie i z zachowaniem odpowiedniej kultury. Zmiany w taryfikatorze mandatów spowodowały, że nie warto łamać przepisów nie tylko ze względu na powodowanie zagrożenia na drodze i możliwość zrobienia komuś krzywdy. Jeżdżąc po naszym kraju warto wyrobić sobie odpowiednią czujność i pilnować wszystkich ograniczeń. Nie rzadko tabliczki z terenem zabudowanym pojawiają zaledwie po 100, 200 metrach od tabliczek które mówią nam o jego opuszczeniu. Czasem chwila nieuwagi może spowodować, że nasz portfel poważnie się uszczupli, a do naszego konta punktów karnych zostanie dopisana spora wartość. Przy naszych instruktorach patrzenie na wszystkie znaki z odpowiednią uwagą wejdzie ci w krew.

Postaw na profesjonalny ośrodek z ugruntowaną pozycją. Przygotujemy Ciebie od podstaw do zdania egzaminu na prawo jazdy. Wiedza i umiejętności naszych instruktorów pozwolą Tobie bez żadnych obaw pokonywać każde skrzyżowanie i prawidłowo interpretować przepisy. Zapisz się na nasz kurs już dziś. Czekamy na Twój telefon.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe