Auto szkoła łódzkie

Auto szkoła łódzkie

auto szkoła łódzkie
Aktualności

Auto szkoła łódzkie

Auto szkoła łódzkie – Jesteś mieszkańcem miasta Łodzi lub mieszkasz w jego pobliżu? Chcesz zdać prawo jazdy jak najszybciej i bez obaw poruszać się w dużych miastach? Postaw na auto szkołę, która nauczy Ciebie wszystkiego od podstaw. Długoletnie doświadczenie naszych instruktorów sprawi, że jazda samochodem bezpiecznie i zgodnie z przepisami nie będzie stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. W naszej auto szkole stawiamy na zdobycie jak największych umiejętności przez kursanta, tak aby egzamin nie był ścianą, od której wiele osób się odbija. Z nami nie będziesz się uczył na pamięć wszystkich ulic i zakrętów wokół ośrodka egzaminacyjnego. Różnorodność tras dobieranych przez naszych instruktorów pozwoli czuć się Tobie pewnie w każdej sytuacji. Po uzyskaniu uprawnień w samochodzie kierowca jest sam. Nie ma miejsca na błędy, niedociągnięcia, gdyż każde może skończyć się kolizją lub wypadkiem. Jest to zawsze nieprzyjemna sytuacja dla wszystkich stron uczestniczących w zdarzeniu, a czasem traumą na całe życie.

Uczymy jeździć na samochodach dwóch marek: Kia Rio i Hyundai i20. Dbamy o idealny stan techniczny wszystkich pojazdów. Do regularnych serwisów zachęcamy także przyszłych kierowców. Dzięki nauce na różnych markach samochodów, po odebraniu prawa jazdy, nasi kursanci są jeszcze lepiej przygotowani do prowadzenia różnych pojazdów. Nauka w tak zadbanych pojazdach jest prawdziwą przyjemnością.

 

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe