Auto Szkoła w Łodzi

Auto Szkoła w Łodzi

auto szkoła w Łodzi
Aktualności

Auto Szkoła w Łodzi

Auto Szkoła w Łodzi Pałgan prowadzi kursy na kategorię A, A1, A2, B. W naszym ośrodku pracują instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Dla nich to nie tylko praca, lecz pasja. Odpowiednie podejście do kursantów oraz ich wiedza pomaga w pierwszym kontakcie z pojazdem. Praca instruktora to nie tylko nauka samej jazdy i zachowań na drodze. To przede wszystkim nauka współpracy z drugim człowiekiem. Samodzielna jazda samochodem to wielka odpowiedzialność, aby nauka przebiegała płynnie najważniejsze jest zaufanie pomiędzy uczącym, a szkolącym. Z uwagi na to instruktorzy pracujący w naszej auto szkole muszą wykazywać cechy charakteryzujące dobrych psychologów.

Nasza auto szkoła w Łodzi prowadzi szkolenie nie tylko przygotowujące do egzaminu. Nie jeździmy z kursantem tylko w okolicach odpowiednich WORD-ów. Taka nauka “na pamięć” odniesie tylko pozorny skutek, gdyż sprawi, że absolwent zda prawo jazdy za pierwszym razem, lecz po otrzymaniu odpowiedniego dokumentu nie będzie w pełni świadomym kierowcą. Poruszanie się takiej osoby może być niebezpieczne dla innych użytkowników dróg z uwagi na nieprzewidywalność jego decyzji.

W związku z tym kładziemy nacisk na szkolenie kierowców, w kierunku ich jak największej samodzielności. Na kursach omawiamy wiele niestandardowych przypadków, a z kursantem podczas nauki praktycznej odwiedzamy co rusz inne arterie naszego miasta. Takie podejście mnoży sytuacje losowe, z  którymi spotyka się podczas praktycznej nauki kursant. Dobra auto szkoła w Łodzi powinna uczyć w taki sposób, aby nowy kierowca nie popełnił błędów, które mogą kosztować zdrowie lub życie innych osób. Zdanie państwowego egzaminu to nie wszystko, on sam jest ograniczony czasowo, wielu z Was może mieć na nim dużo szczęścia i bez żadnych komplikacji przejechać trasę wraz z egzaminatorem, co zakończy się pozytywnym wynikiem.

Podsumowując, prawdziwym sprawdzianem jest bezpieczne podróżowanie po zdaniu egzaminu. Nasza auto szkoła doskonale wie jak bardzo jest to ważne. Jeżeli chcesz zostać kierowcą kompletnym, świadomym zagrożeń serdecznie zapraszamy na kursy do Nas.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe