Auto szkoły Łódź

Auto szkoły Łódź

Auto Szkoły Łódź
Poradniki

Auto szkoły Łódź

Auto szkoły Łódź – to około 70 placówek rozmieszczonych na terenie miasta i w jego okolicach. Zdecydowana większość szkół oferuje szkolenie tylko na kategorię B. Jest to najpopularniejsza kategoria,  od której przeważnie każdy zaczyna przygodę z prowadzeniem pojazdu. W związku z tym, że w Łodzi mamy dwa odziały WORD – wybór auto szkoły Łódź, często jest podyktowany miejscem zamieszkania kursanta. Pierwszym ośrodkiem, który funkcjonuje w Łodzi jest ten mieszczący się przy ulicy Smutnej 28. Drugi ośrodek znajduje się przy ulicy Maratońskiej 102a. Niestety do tej pory egzamin teoretyczny należy zdać w pierwszym ośrodku, więc dla mieszkańców Retkinii i okolic jest to na pewno bardzo kłopotliwe.

Auto szkoły Łódź a Auto Szkoła Pałgan

W Auto szkole Pałgan szkolimy na kategorię A, A1, A2 oraz B. Wieloletnie doświadczenie procentuje w jakości naszego nauczania. Dzięki odpowiedniemu podejściu do każdego kursanta i rzetelnie przekazywanej wiedzy osiągają oni dobre wyniki na egzaminach państwowych. Na kategorię A w ostatnich latach wg oficjalnych statystyk UMŁ zajęliśmy pierwsze miejsce pod względem wyników naszych absolwentów. Ponadto na kategorię B jesteśmy w ścisłej czołówce. Nasi instruktorzy doskonale sobie zdają sprawę, że nasz klient to przede wszystkim człowiek. Podobnie jak w szkole czy na uczelni trzeba go poznać i zrozumieć, choć jest na to tylko 30 godzin. Traktowanie kursantów jako źródła wyłącznie dochodu bez odpowiedniej empatii, powoduje narastanie napięcia. Napięcie przeradza się w stres, a on powoduje dużo gorsze przyswajanie wiedzy i umiejętności. Bardzo ważne jest, aby kontakt na linii kursant – instruktor był jak najlepszy. Odpowiednie zrozumienie jest kluczem do sukcesu, dlatego w naszej auto szkole kładziemy duży nacisk na nie.

Duże auto szkoły często są zmuszone do ogromnej rotacji, osoba szkolona podczas 30 godzin jazd pracuje z kilkoma instruktorami. Z jednej strony ktoś napisze, że to nawet i lepiej, bo więcej osób dostrzeże więcej błędów. Jednak przy dużym obłożeniu mimo, że błędy są wychwycone, to nie ma jak i kiedy ich skorygować, gdyż następne jazdy kursant ma z innym instruktorem.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe