Dobra auto szkoła

Dobra auto szkoła

dobra auto szkoła
Poradniki

Dobra auto szkoła

Dobra auto szkoła to przede wszystkim doświadczeni instruktorzy z pasja i kulturą. W naszej auto szkole nauczysz się jazdy motocyklem lub samochodem osobowym. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie trzeba uczestniczyć w wykładach, gdyż jest możliwość szlifowania teorii w aplikacji na smartfonie. Polecamy jednak bardzo uczestnictwo w zajęciach. Prowadzone są w sposób bardzo przystępny i na pewno dużo z nich wyniesiecie. Czekamy na was. Kurs składa się z 30 godzin praktycznej jazdy. Początkowi kierowcy pewności siebie nabiorą na placu. Po opanowaniu podstawowych manewrów kursant zapozna się z poruszaniem po drogach publicznych. Nie jeździmy cały czas po tych samych drogach, co przekłada się na dużą większą pewność na egzaminie. Po zakończeniu kursu czas na egzamin wewnętrzny, a później już tylko trzeba złożyć dokumenty do WORD-u.

Wybór auto szkoły to bardzo ważna decyzja. Nasi instruktorzy gwarantują wysoki poziom wyszkolenia. Niezależnie czy miałaś /e-ś okazję siedzieć za kierownicą. Nauczymy cię jazdy od podstaw, lub skorygujemy dotychczasowy styl jazdy. Sprawdź opinie o naszej auto szkole w Google lub w social media na Facebooku. Dołącz do szerokiego grona absolwentów naszej auto szkoły. Wiele osób, które ukończyły kurs u nas poleca naszą auto szkołę swoim krewnym i znajomym. Od ponad 20 lat działamy na rynku, to najlepsza rekomendacja.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe