Kat B kurs Łódź

Kat B kurs Łódź

Kat B kurs Łódź
Aktualności

Kat B kurs Łódź

Kat B kurs Łódź – najlepiej wybrać w renomowanej i uznanej auto szkole. Eksperymentowanie i rozpoczęcie kursu kierując się tylko jego ceną może zakończyć się fatalnie. 30 godzin praktycznej nauki jazdy powinno spokojnie wystarczyć na to, aby szkolona osoba zapoznała się z pojazdem od podstaw. Oczywiście są indywidualne przypadki, gdy uczona osoba nie zda egzaminu wewnętrznego i wtedy dana osoba potrzebuje więcej czasu “za kółkiem”. Takie rozwiązanie jest dużo korzystniejsze niż zaliczenie wewnętrznego egzaminu pomimo słabych umiejętności. Takie postępowanie może prowadzić do niepotrzebnych niepowodzeń podczas egzaminu państwowego. Pieniądze, czas i nerwy warto oszczędzać, więc lepiej mieć do czynienia z dobrym instruktorem, który na poziomie egzaminu wewnętrznego wychwyci wszystkie błędy i powie nad czym należy jeszcze popracować. Osoby w naszej szkole przechodzą szkolenie kompleksowo. Bardzo dobre przygotowanie powoduje mniejszy stres wśród naszych kursantów, co przekłada się bezpośrednio na wyższą zdawalność.

Każda osoba, która jest przez nas przygotowana po zdaniu egzaminu nie ma problemu z poruszaniem się po ulicach dużych miast. Zyskuje pewność siebie i jest kompletnym kierowcą. Na kursach wprowadzamy elementy eco drivingu, co na pewno przełoży się bezpośrednio na przyszłe oszczędności na paliwie czy częściach samochodowych, które przy odpowiedniej jeździe będą ulegać mniejszemu zużyciu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Łodzi  i okolic do skorzystania z naszej oferty.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe