Kat B prawo jazdy

Kat B prawo jazdy

Kat B prawo jazdy
Aktualności

Kat B prawo jazdy

Kat B prawo jazdy – uprawnia do kierowania: pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony z wyjątkiem autobusu i motocykla oraz zespołem pojazdów złożonych z pojazdu określonego powyżej oraz przyczepy lekkiej, pojazdami kat. AM, ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy lekkiej.

Ponadto: Posiadanie uprawnień od co najmniej 3 lat, uprawnia do kierowania motocyklami o pojemności skokowej silnika do 125 centymetrów sześciennych i motocyklami trójkołowymi.

W celu zdobycia prawa jazdy tej kategorii zapraszamy na kurs do naszej auto szkoły Pałgan w Łodzi. Oferujemy kompleksowe szkolenie praktyczne i teoretyczne. Poruszamy wiele aspektów, z którymi kierowcy mają problemy. Kursy są prowadzone przez bardzo doświadczonych instruktorów. Nasi absolwenci nie mają problemów ze zdaniem egzaminu jak i z późniejszą samodzielną jazdą. Poruszane są tematy bezpieczeństwa, zachowania kultury na drodze oraz eco drivingu.  Nasz ośrodek szkoleniowy funkcjonuje na rynku od wielu lat zdobywając zaufanie wśród naszych klientów. Zapisz się na kurs, a sam się przekonasz. Jeżeli nigdy nie siedziałeś “za kółkiem” nie musisz się niczego obawiać. Nasi instruktorzy bardzo dobrze przekazują swoją wiedzę i z pewnością każdy pod ich okiem stanie się dobrym, bezpiecznie jeżdżącym kierowcą. Podsumowując nasza auto szkoła to idealny wybór dla każdego bez względu na umiejętności.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe