Kurs kat A

Kurs kat A

kurs kat A
Aktualności

Kurs kat A

Kurs kat A w auto szkole Pałgan to najszybsza droga do opanowania jazdy na motocyklu i poznania przepisów ruchu drogowego. Czekają na Ciebie instruktorzy, którzy jeżdżą motocyklami prywatnie. Spędzili kilkanaście lat  na motocyklu, wyszkolili tysiące motocyklistów. Ogromna wiedza zbierana latami procentuje podczas szkoleń. Nasi absolwenci nie mają problemów ze zdaniem egzaminu państwowego. Dla naszych instruktorów nie ma znaczenia czy kiedykolwiek siedziałaś /eś na motocyklu. Pierwsze godziny praktyczne zaczynamy na motocyklu o małej pojemności i mniejszej dynamice. Dzięki temu osoby bez doświadczenia mogą powoli się oswoić z dwoma kółkami. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszej floty motocyklów. Znajdziesz w niej modele od 125 cm³ do 700 cm³.

Wszystkie pojazdy są wyposażone w osłony ochronne, dzięki czemu podczas upadku motocykl nie ulegnie znacznym uszkodzeniom. Warto dodać, że urządzenie do mierzenia prędkości w zadaniu, które jest na egzaminie posiadamy takie samo jak WORD. Zapewniamy różne rozmiary rękawic motocyklowych w zależności od temperatury, kaski ochronne, ochraniacze na łokcie i kolana, motocyklową odzież przeciwdeszczową. Jeździmy w różnych warunkach atmosferycznych, wyjeżdżamy poza obszar zabudowany, w miarę możliwości proponujemy jazdy po zmierzchu. Kończąc kurs u nas przejdziesz przez egzamin wewnętrzny i możesz szykować się do państwowego egzaminu. Przyjdź i przekonaj się jak szybko nauczysz się jazdy motocyklem w naszej auto szkole.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe