Kurs kat B Łódź

Kurs kat B Łódź

kurs na kat B Łódź
Aktualności

Kurs kat B Łódź

Kurs kat B Łódź – Auto szkoła Pałgan zaprasza na kurs prawa jazdy kategorii B. Nasz zespół instruktorów to ogromna wiedza i cenne doświadczenie. Każdy z nich to wielki pasjonat motoryzacji, który chętnie podzieli się swoją wiedzą.

Przepisy w zakresie teorii pozwalają na uczestniczenie w kursie on-line, jednak zachęcamy do uczestnictwa w wykładach, gdyż żaden test nie zastąpi wiedzy przekazanej przez wykładowcę. Podczas praktycznej nauki jazdy pojazdem nie jeździmy z kursantem tylko i wyłącznie w  pobliżu ośrodka szkoleniowego. Naszym zadaniem nie jest “nauka na pamięć” byle tylko kursant zdał egzamin. Jeździmy po różnych lokalizacjach, aby uczący się kierowca spotkał się z jak największą liczbą sytuacji na drodze. Uczymy, tak aby kierowca po zdaniu egzaminu wiedział jak się zachować na trudnych skrzyżowaniach i jak reagować na nagłe sytuacje na drodze. Bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i odpowiednie, kulturalne zachowanie na drodze. Omawiamy zagadnienia eco drivingu oraz pokazujemy w praktyce jak się do nich stosować.

Przez wiele lat działalności wyszkoliliśmy tysiące kierowców i motocyklistów. Wiele osób, które nam zaufały poleca nasz ośrodek swoim bliskim czy znajomym. Dołącz do grona świetnie wyszkolonych kierowców razem z nami. Nie marnuj czasu i pieniędzy postaw na sprawdzoną auto szkołę. Aby zapisać się na kurs skontaktuj się z nami telefonicznie.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe