Kurs kat B

Kurs kat B

kurs kat B
Aktualności

Kurs kat B

Kurs kat B składa się z 30 godzin zajęć teoretycznych (w tej chwili jest możliwość zdecydowania się na e-kurs) i z 30 godzin praktycznych. Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie godzin lekcyjnych, trwają 45 minut. Podczas kursu uczestnik zapoznaje się z przepisami ruchu drogowego, uczy się intepretować znaki drogowe, pokazywane są nietypowe sytuacje na drodze. Mimo możliwości odbywania e-kursu serdecznie zachęcamy do pojawienia się na wykładach. Dlaczego? E-kurs przede wszystkim pomaga w zdaniu teorii, żaden test nie zastąpi pytań, które możecie zadawać naszym wykładowcom. Ponadto osoby szkolące przyszłych kierowców mają długoletnie doświadczenie. Dzielenie się swoimi spostrzeżeniami i aktywna dyskusja pozwala na dużo lepsze przygotowanie do jazdy niż “syntetyczny” test.

Po ukończeniu e-kursu lub zajęć teoretycznych, organizujemy wewnętrzny egzamin. Po pozytywnym zaliczeniu kursant może umówić się na pierwsze godziny praktycznej nauki pojazdem. Przyszły kierowca oprócz umiejętności prowadzenia pojazdu, musi wiedzieć gdzie znajdują się wszystkie płyny eksploatacyjne i wiedzieć w jaki sposób sprawdzić ich poprawny poziom. Poza tym przyszły kierowca musi znać oświetlenie pojazdu i potrafić się nim obsługiwać.

Kurs kat B w Auto Szkole Pałgan to doskonały wybór dla każdego. Nie ma znaczenia czy miałeś okazję kiedykolwiek prowadzić samochód czy nie. Przez wiele lat udało nam się wyszkolić tysiące kierowców, którzy z powodzeniem polecają naszą auto szkołę swoim znajomym czy bliskim. Przekonaj się, że warto nam zaufać.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe