Kurs na kat B Łódź

Kurs na kat B Łódź

Kurs na kat B Łódź
Poradniki

Kurs na kat B Łódź

Kurs na kat B Łódź można “odbyć” w wielu ośrodkach szkolenia kierowców, ponieważ jest ich bez liku na mapie Łodzi. Cały czas powstają kolejne placówki z zamiarem zrobienia dobrego interesu. Ten dobry interes niestety leży najczęściej po stronie danej autoszkoły. W niektórych OSK kursant jest traktowany jako zmienna w arkuszu kalkulacyjnym, najważniejsza żeby owa “zmienna” przelała pieniądze na konto.

Agresywna polityka cenowa, a kursant

Sporo na rynku zamieszania robią liderzy tzw. fabryk kierowców. Stosują bardzo niskie ceny za kurs podstawowy,  aby jak najwięcej osób złapało haczyk. Duża liczba chętnych przekłada się na ekstremalny chaos, w którym przychodzi nam się uczyć prowadzenia pojazdu. Do nauki prowadzenia pojazdu jest potrzebny spokój, fluidy na linii instruktor – kursant oraz traktowanie adepta jako klienta, który zapłacił za usługę. Rolą autoszkoły jest jak najlepsze jej wykonanie.

Statystyki “fabryk kierowców”

W owych fabrykach kierowców osoby, które zaczynają dopiero przygodę z prowadzeniem pojazdu skończą pewnie na zakupieniu wielu godzin dodatkowych jazd. Najtańszy kurs wygeneruje pokaźną sumę, którą wydamy na dodatkowe godziny jazd i kolejne opłaty za egzamin państwowy. Nie dość, że stracimy pieniądze to jeszcze czas (a on jest najcenniejszy, żadne pieniądze go nie wrócą). O stresujących momentach podczas egzaminu w WORD-zie też należałoby wspomnieć.

Przykład na podstawie statystyk w Kategorii B z roku 2016

 Auto Szkoła  Zdających egzamin  Zdane egzaminy  Zdawalność w %
 Auto Szkoła “Pałgan”  289  111  38,41%
 Auto Szkoła “przykład 1”  494  93  18,83%
 Auto Szkoła “przykład 2”  889  209  23,51%
 Auto Szkoła “przykład 3”  1218  326  26,77%

 

Więcej statystyk

 

Dzięki takiemu praktykom, auto szkoły stosując dumpingowe ceny za kurs podstawowy “odbierają co swoje” w postaci zakupu dodatkowych jazd przez kursantów (zazwyczaj mało kto się decyduje na przeniesienie do innego OSK w tym momencie). Dopiero prawdziwa seria porażek na państwowym egzaminie powoduje, że szukamy innej drogi.

Kurs na kat B Łódź – Auto Szkoła Pałgan

Nasza auto szkoła od początku istnienia obrała kurs na jakość, a nie na ilość. U nas na pierwszym miejscu jest stawiane dobro kursanta. Nie mógłbym sobie, jako instruktorowi z powołania spojrzeć w oczy gdyby miało być inaczej. Przyjdźcie i przekonajcie, że warto dobrze zainwestować w kurs na kat B Łódź.

 

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe