Kurs na kat B

Kurs na kat B

Kurs na kat B
Aktualności

Kurs na kat B

Kurs na kat B w auto szkole Pałgan składa się z 30 godzin wykładów w formie godzin lekcyjnych (45 minut). Istnieje możliwość odbycia e-kursu. Kursant uczy się w domu za pośrednictwem komputera lub w każdym możliwym miejscu używając smartfona. Wynik pozytywny zakończenia nauki teoretycznej pozwala na rozpoczęcie praktycznej nauki. Kursant uczy się ocenić stan płynów eksploatacyjnych w samochodzie oraz poznaje wszystkie rodzaje świateł i wie jak je sprawdzić. Poruszanie się pojazdem przyszły kierowca rozpoczyna na placu manewrowym. Przed każdym ruszeniem pojazdu musi ustawić fotel i lusterka, aby jazda samochodem była komfortowa i bezpieczna. Instruktor w miarę postępów kursanta decyduje o tym, czy dana osoba jest gotowa na poruszanie się po ulicach miasta. W cenie kursu jest 30 godzin jazdy samochodem pod okiem doświadczonego instruktora. Instruktor wybiera tak trasy, aby kursant podczas egzaminu państwowego  nie był niczym zaskoczony.

Nasz ośrodek nastawiony jest na jakość nauczania, więc nie uczymy “jazdy na pamięć” poruszając się tylko i wyłącznie w okolicach ośrodka WORD. Zależy nam na jak najlepszym przygotowaniu przyszłych kierowców do samodzielnej, bezpiecznej jazdy. Kształtujemy odpowiednie zachowania na drodze, uczymy eco drivingu. Nasza wieloletnia działalność przyczyniła się do osiągania bardzo dobrych wyników zdawalności naszych kursantów. Otrzymaliśmy wiele podziękowań od naszych absolwentów, którzy cieszą się posiadaniem prawa jazdy i pewnie czują się “za kółkiem” dzięki nam.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe