Kursy na kat B

Kursy na kat B

kursy na kat b
Aktualności

Kursy na kat B

Kursy na kat B są najczęściej wybierane przez osoby pełnoletnie, które chcą samodzielnie poruszać się po publicznych drogach pojazdem mechanicznym. Nie jest istotne czy kiedykolwiek siedziałeś za kierownicą pojazdu, w naszym ośrodku nauczymy Ciebie wszystkiego od podstaw. Jeżeli jednak miałeś jakiekolwiek doświadczenie to oszlifujemy Twoje nabyte umiejętności i wyeliminujemy złe nawyki. Wykłady jak i praktyczna nauka są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Ich cierpliwość i umiejętność przekazywania wiedzy sprawia, że nasi absolwenci osiągają bardzo dobre wyniki podczas zdawania egzaminu państwowego. Podczas praktycznej nauki samochodem wprowadzamy elementy eco drivingu, pozwala to przyszłym kierowcom oszczędzać paliwo oraz podzespoły znajdujące się w aucie.

Praktyczna nauka jazdy w takim dużym mieście jak Łódź, pozwala na efektywniejsze wykorzystanie 30 godzin, które wchodzą w skład kursu.  Większa liczba pojazdów, wzmożony ruch pieszy, rowerzyści, autobusy i tramwaje – to wszystko sprawia, że osoba ucząca się musi zachować dużo większą czujność i częściej reagować na nieprzewidywane sytuacje, które powstają na drodze. Różnorodność skrzyżowań, dużo większe ronda niż w mniejszych miastach pozwalają na osiągnięcie większej wprawy. Osoby, które ukończą praktyczny kurs i zdadzą prawo jazdy w Łodzi, nie mają problemów z podróżowaniem i zachowaniem się odpowiednio na każdej drodze. Auto Szkoła Pałgan prowadzi kursy od wielu lat, nasi kursanci nie mają problemu ze zdaniem egzaminu, cieszą się pewną i bezpieczną jazdą.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe