Prawo jazdy B – jak zdobyć prawko?

Prawo jazdy B – jak zdobyć prawko?

Prawo jazdy B
Aktualności

Prawo jazdy B

Prawo jazdy B jest najpopularniejszym dokumentem do zdobycia wśród osób, które uzyskują możliwość ubiegania się o nie. Zgodnie z przepisami do egzaminu państwowego może przystąpić osoba, która ukończyła 18 lat. Kurs na prawo jazdy B można rozpocząć na trzy miesiące przed “18”.

Zdobyte uprawnienia tej kategorii pozwalają na kierowanie:

a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) nieprzekraczającej 3,5 tony (z wyjątkiem motocykla lub autobusu);

b) pojazdem samochodowym o dmc nieprzekraczającej 3,5 tony wraz z przyczepą lekką (do 750kg DMC);

c) pojazdem samochodowym o dmc nieprzekraczającej 3,5 tony wraz z przyczepą inną niż lekka pod warunkiem, że dopuszczalna masa całkowita zespołu pojazdów nie przekracza 4250 kg a kierowca zdał dodatkowy egzamin praktyczny potwierdzony wpisem do prawa jazdy

d) ciągnikiem rolniczym, pojazdem wolnobieżnym oraz zespołem złożonym z tego pojazdu i przyczepy lekkiej (do 750kg DMC) (tylko na terytorium RP);

e) pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM;

f) motocyklem o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg pod warunkiem, że osoba posiada prawo jazdy kategorii B od co najmniej 3 lat (tylko na terytorium RP).

Tutaj warto wspomnieć o prowadzonej nowelizacji przepisów, które w przyszłości mają wprowadzić możliwość kierowania pojazdami do 4,25 tony. Podwyższenie limitów jest związane z powstawaniem coraz większej ilości pojazdów na paliwo alternatywne. Większe samochody elektryczne, czy hybrydowe, posiadają baterie, która bardzo wpływa na wagę pojazdu, dlatego przepisy mają zostać zmienione. gdy tak się stanie poinformujemy na naszym blogu. Zapraszamy wszystkich chętnych na nasze kursy.

Prawo jazdy B

Poznaj wszystko o prawo jazdy B i zdobądź niezależność na drogach. Oferujemy kompleksowe kursy przygotowujące do egzaminu. Gwarantują one bezpieczną jazdę. Dołącz do nas i zdobądź wymarzone prawo jazdy!

Kursy na prawo jazdy B.

Oferujemy szeroki wybór kursów przygotowujących do egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Zapewnią Ci kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do zdania egzaminu.

Przygotujemy Cię zarówno do części teoretycznej, jak i praktycznej egzaminu. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją przygodę w celu zdobycia wymarzonych uprawnień.

  • Zdobądź solidne podstawy i wiedzę teoretyczną
  • Przygotuj się do egzaminu praktycznego
  • Indywidualne podejście do każdego kursanta

Zapewniamy profesjonalne szkolenia zgodne z najnowszymi przepisami i standardami. Nasza wysoka zdawalność egzaminu świadczy o skuteczności naszych kursów. Nie zwlekaj i dołącz do naszej społeczności kursantów, którzy już teraz cieszą się nowym prawem jazdy B.

Egzamin na prawo jazdy B

Chcesz zdobyć prawo jazdy kategorii B? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o egzaminie. Oferujemy Ci szczegółowe przygotowanie do części teoretycznej. Dostaniesz materiały edukacyjne i testy próbne. Możesz również przychodzić na wykłady, na których na pewno dowiesz się więcej niż z materiałów edukacyjnych. Na naszych kursach praktycznych nauczysz się obsługiwać pojazd. Dowiesz się, jak przestrzegać przepisów drogowych. I nauczysz się zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Bez względu na Twoje doświadczenie, przygotujemy Cię do egzaminu na prawo jazdy B. Zyskasz pewność siebie i bez wątpienia zdasz egzamin!

Bezpieczna jazda po zdaniu egzaminu.

Po zdaniu egzaminu na prawo jazdy B, zapewniamy, że nie będziesz miał obaw przed samodzielnym prowadzeniu pojazdu.  Nasi instruktorzy pomogą Ci zyskać pewność na drodze, a nie tylko zaliczyć egzamin. Udzielą porad dotyczących bezpiecznej jazdy i różnych sytuacji drogowych. Zadbają, abyś czuł się pewnie za kierownicą i potrafił radzić sobie w różnych okolicznościach. Twój sukces i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze!

Dołącz do nas!

Marzysz o prawie jazdy B? Chcesz nauczyć się jeździć bezpiecznie? Dołącz do nas! Oferujemy profesjonalne kursy i doświadczonych instruktorów. Chcemy Ci pomóc osiągnąć swój cel. Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć przygodę na drogach!

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe