Prawo jazdy B Łódź

Prawo jazdy B Łódź

prawo jazdy b łódź
Aktualności

Prawo jazdy B Łódź

Prawo jazdy B Łódź – Chcesz zostać kierowcą samochodu osobowego? Masz dość poruszania się niepewną, zatłoczoną komunikacją miejską? Zapisz się na kurs prawa jazdy do naszej auto szkoły. Na miejscu spotkasz doświadczonych instruktorów, którzy bez problemu przeprowadzą cię poprzez meandry techniki kierowania i zachowania na publicznej drodze. Misją naszego ośrodka szkoleniowego przede wszystkim jest wyszkolenie kierowcy, a nie osoby, która zda przy odrobinie szczęścia egzamin państwowy. Kształtujemy prawidłowe postawy, uczymy zachowania kultury na drodze oraz wprowadzamy elementy eco drivingu. Jazda samochodem w dużym mieście nie należy do najłatwiejszych, jednak z naszymi instruktorami nie taki diabeł straszny jak go malują. Nie skupiamy się tylko na jeżdżeniu po prawdopodobnych trasach egzaminacyjnych niedaleko ośrodka WORD. Zdajemy sobie sprawę, że nauka “na pamięć” skoncentrowana tylko na jak najszybszym zdaniu egzaminu to nie jest dobra praktyka.

Naszym zadaniem jest wyszkolenie kursanta w taki sposób, aby bez obaw i lęków podchodził do jazdy samochodem, a jego zachowania na drodze były jak najbardziej przewidywalne i odpowiedzialne. Polska nadal jest w niechlubnej czołówce Europy pod względem liczby ofiar spowodowanych przez wypadki samochodowe. Wierzymy, że po przez odpowiednie szkolenie kierowców zbudujemy większą świadomość, która spowoduje jak najmniej niebezpiecznych sytuacji na naszych drogach i bezpośrednie przełoży się to na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe