Prawo jazdy kategoria B

Prawo jazdy kategoria B

Prawo jazdy kategoria B
Poradniki

Prawo jazdy kategoria B

Prawo jazdy kategoria B – to najpopularniejszy kurs, od którego większość osób rozpoczyna przygodę z samodzielnym poruszaniem się po drogach. W naszej auto szkole od kilkunastu lat z powodzeniem realizujemy program szkoleniowy, a nasi absolwenci nie mają problemu ze zdaniem egzaminu i z pewnym poruszaniem się po drogach publicznych. Jeżdżą bezpiecznie i odpowiedzialnie. Nie mają kłopotów z parkowaniem w centrach miast. Podejmują dobre decyzje w wypadku nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Instruktorzy pracujący w naszym ośrodku to bardzo doświadczeni i opanowani ludzie. Są odpowiedzialni i wymagający, jednak wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze. Pojazdy, na których uczą się nasi kursanci są w bardzo dobrym stanie technicznym. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak wygląda flota naszych pojazdów, odwiedź stronę z galerią.

Szkolenie teoretyczne i nauka przepisów odbywa się za pomocą kursu on-line lub można uczestniczyć w wykładach. Z naszego doświadczenia polecamy kursantom naukę hybrydową, ponieważ ona przynosi najlepsze efekty. Program do  nauki egzaminu nie jest doskonały, a nasz wykładowca podczas zajęć odpowie na każde pytanie i wyjaśni każdą niejasność. Warto wybrać nasz ośrodek ze względu na kompleksowe szkolenie. Nie uczymy na sztuczki i na pamięć. Wiemy, że zdanie egzaminu to dopiero początek. Zależy nam, aby nasi przyszli kierowcy nie zagrażali bezpieczeństwu ruchu drogowego, dlatego zwracamy uwagę na detale i uczymy w taki sposób, aby kierowca nie popełniał błędów za kółkiem i miał wysoką świadomość.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe