Szkoła jazdy kat A

Szkoła jazdy kat A

szkoła jazdy kat a
Aktualności

Szkoła jazdy kat A

Szkoła jazdy kat A – w naszym ośrodku prowadzimy szkolenie na kategorię A, A1 oraz A2. Kursy są przeprowadzone na nowoczesnych motocyklach przez bardzo doświadczonych instruktorów. Prowadzący zajęcia są osobami, które są miłośnikami dwóch kółek. Często poruszają się prywatnie, dzięki ich wiedza i doświadczenie jest nie do przecenienia. Po ukończeniu kursu egzamin państwowy nie będzie taki straszny. Nawet jeżeli nigdy nie miałeś okazji prowadzić motocykl serdecznie zapraszamy do nas na kurs. Od podstaw nauczysz się jeździć, przechodząc płynnie od motocyklów z mniejszą mocą do tych z większą. Dzięki posiadaniu wielu maszyn o różnych możliwościach nie musisz się niczego obawiać. Z pomocą naszych instruktorów podczas kursu nabędziesz odpowiednich umiejętności.

Każdy motocykl jest wyposażony w gmolle, które zabezpieczają go przed skutkami upadku. Nasz plac manewrowy znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji – jest to Moto Sport Arena. Jeżeli masz pytania odnośnie kursu zadzwoń do nas w godzinach pracy biura. Wszystkie potrzebne informacje są w zakładce kontakt. Nauka jazdy motocyklem to bardzo odpowiedzialne zajęcie, warto wybrać kurs u bardzo doświadczonego instruktora. Na motocyklu nie chronią nas poduszki powietrzne i strefy zgniotu. Poruszaniem się takim pojazdem wymaga dużej uwagi, pełnego skupienia i przewidywania sytuacji, które mogą wydarzyć się na drodze. Zadzwoń do Auto Szkoły Pałgan i zapisz się na kurs jeszcze dziś!

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe