Szukasz prezentu na Gwiazdkę? Podaruj bliskim Kurs na prawo jazdy!

Szukasz prezentu na Gwiazdkę? Podaruj bliskim Kurs na prawo jazdy!

Aktualności

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Poszukiwania prezentów świątecznych to jeden z ważniejszych etapów przygotowań do tych pięknych Świąt. Wszystkim swoim bliskim pragniemy wręczyć prezent wyjątkowy. Jeśli szukasz inspiracji na gwiazdkowy prezent, mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie!

W tym momencie świąteczna oferta jest już nieaktualna – skontaktuj się z nami i dowiedz się, z jakiej promocji możesz skorzystać w tym momencie.

Prawo jazdy na Święta – w Boże Narodzenie spełniają się marzenia!

Wiele osób, które jeszcze nie mają prawa jazdy, marzą o zrobieniu uprawnień do kierowania pojazdami osobowymi. Brak czasu, brak motywacji, brak środków finansowych – różne mogą być przyczyny odwlekania podjęcia decyzji o zapisaniu się na kurs prawa jazdy.

O tym, jak bardzo przydatne jest prawo jazdy, nikogo już chyba nie trzeba przekonywać. Niezależność, wygoda, a coraz częściej także wymagania pracodawców sprawiają, że zdobycie prawa jazdy staje się kolejnym krokiem w samorealizacji.

Jeśli bliska Ci osoba nie ma jeszcze uprawnień, w prezencie na święta podaruj Kurs na prawo jazdy! Za duży wydatek dla jednej osoby? Złóżcie się całą rodziną i zamiast kupować kilka bardziej lub mniej potrzebnych gadżetów, sprezentujcie jeden prezent, z którego obdarowana osoba ucieszy się najbardziej!

W profesjonalnej Auto Szkole Pałgan stawiamy na gruntowne przygotowanie merytoryczne, kompleksowe przygotowanie do teoretycznego i praktycznego egzaminu państwowego oraz na praktykę, dzięki której jazda samochodem będzie prawdziwą przyjemnością, a Młody Kierowca będzie umiał poradzić sobie w każdej sytuacji na drodze.

 

Zapraszamy do siedziby naszej firmy:

Ul. Gdańska 91 (na rogu z ul. Andrzeja Struga)

oraz do kontaktu telefonicznego:

42 651 90 00 i 607 964 120

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe