Auto szkoła kat B

Auto szkoła kat B

auto szkoła kat b
Aktualności

Auto szkoła kat B

Auto szkoła kat B – Zrób prawo jazdy razem z naszym ośrodkiem szkoleniowym dla kierowców. Oferujemy kompleksowe szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów. Analizujemy na wykładach mnóstwo nietypowych sytuacji drogowych, uczymy kulturalnego zachowania na drodze, omawiamy zasady eco drivingu. Podczas praktycznej nauki jazdy dowiemy się jak umiejętnie panować nad pojazdem i reagować na zmieniające się warunki na drodze. Nie ograniczamy naszych jazd do tras wokół ośrodka egzaminacyjnego, zależy nam na nauczeniu kierowcy zachowania na każdym skrzyżowaniu. Takie podejście gwarantuje, że kierowca nie jest nauczony “na pamięć” tras byle tylko zdać egzamin, lecz wie jak się zachować w każdym miejscu, w którym się znajdzie na drodze.

Kurs na kategorię B składa się z 30 godzin teorii i 30 godzin praktyki. Adept poznaje przepisy ruchu drogowego, uczy się rozpoznawać i prawidłowo intepretować znaki drogowe. Po ukończeniu szkolenia potrafi bezbłędnie odpowiadać na pytania egzaminatora oraz stwierdzić czy pojazd jest odpowiednio przygotowany do jazdy (oświetlenie, stan płynów eksploatacyjnych). Do egzaminu teoretycznego możemy się przygotowywać na dwa sposoby: uczestnicząc w wykładach lub przygotowując się do niego za pomocą e-kursu. Pod koniec szkolenia przeprowadzamy egzamin wewnętrzny na zasadach zbliżonych do egzaminu państwowego, dzięki temu nic cię na nim nie zaskoczy. Zadzwoń i zapisz się do naszej auto szkoły na kurs kategorii B.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe