Autoszkoła kat B

Autoszkoła kat B

autoszkoła kat b
Aktualności

Autoszkoła kat B

Autoszkoła kat B Pałgan w Łodzi to najlepszy wybór w całym województwie łódzkim. Pracujemy z najlepszymi instruktorami, których wiedza i doświadczenie z powodzeniem jest wykorzystywana przez naszych kursantów. Dzięki odpowiedniemu systemowi szkolenia osiągamy bardzo dobre wyniki jeżeli chodzi o zdawalność egzaminu państwowego przez naszych absolwentów. Uczymy przepisów ruchu drogowego w sposób jasny i klarowny. Oferujemy możliwość uczestniczenia w wykładach lub skorzystanie z e-kursu. Namawiamy jednak do uczestniczenia w tradycyjnych zajęciach. Żadna aplikacja ani komputer nie zastąpi doświadczonego wykładowcy, któremu  w razie wątpliwości można zadać pytanie.

Bardzo serdecznie zapraszamy na kursy wszystkich mieszkańców mniejszych miast do nas. Praktyczna nauka w dużym mieście przekłada się na zdobycie dużo większych umiejętności. Obecność tramwajów, autobusów, wzmożony ruch aut czy pieszych wymuszają na kursancie dużo większe skupienie. Przejście praktycznego kursu w takich warunkach pozwala na bezproblemowe poruszanie się samochodem po wszystkich drogach. Podczas kursu jeździmy po całym mieście dzięki temu analizujemy mnóstwo rond i nietypowych skrzyżowań. Nie uczymy naszych kursantów  jazdy na pamięć i na sztuczki, uczymy tak, aby osoba, która ukończy u nas kurs poruszała się bezpiecznie i pewnie na każdej drodze. Zaufaj auto szkole, która ma wieloletnie doświadczenie i  z powodzeniem wyszkoliła tysiące kierowców. Nie czekaj na ostatnią chwilę zapisz się na kurs jeszcze dziś.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe