Jazdy doszkalające

Jazdy doszkalające

jazdy doszkalające
Poradniki

Jazdy doszkalające

Zdobyć prawo jazdy to nie lada wyzwanie dla wielu osób, jednak są też osoby, które posiadają odpowiedni dokument, lecz z niego nie korzystają. Wiele osób zrobiło prawo jazdy dawno temu lub w mniejszych miastach, przez co mają obawy co do poruszania się samochodem po Łodzi. Łódź znajduje się na 4 miejscu pod względem powierzchni z wszystkich miast w Polsce. Jeżeli dodać że na 1000 mieszkańców jest prawie 500 zarejestrowanych pojazdów to trafiamy w prawdziwy miejski tygiel… Jazdy doszkalające po Łodzi powinny być istnym remedium na nasze obawy.

Autobusy, tramwaje i etc.

Komunikacja publiczna posiada kilkadziesiąt linii tramwajów i autobusów, do tego miasto ze względu na brak obwodnicy po zachodniej stronie jest drogą przelotową dla wielu autobusów PKS. Jak zachować zimną krew w najbardziej zakorkowanym i najwolniejszym mieście Europy wiedzą wszyscy łódzcy kierowcy. Codziennie wracając z pracy dostają lekcję poruszania się po mieście.

Jednak co z osobami, których żadną siłą nie można zaciągnąć za kółko, gdyż odpowiadają “jeszcze się coś stanie; boję się itp.” Dla nich najlepszym rozwiązaniem są jazdy doszkalające, które można wykupić w naszej Auto Szkole Pałgan. U boku doświadczonych instruktorów każdy nabędzie pewności do swoich umiejętności. Jazda po kilku godzinach przestanie być traumatycznym przeżyciem, a przyjemnością (chyba, że znajdziemy się w korku 🙂 , to już gorzej…)

5, 6, 7 egzamin – co robię źle?

Co jakiś czas do naszej Auto Szkoły docierają osoby, które wykupiły kurs u konkurencji. Pierwsze pytanie, które pada z ust rozżalonych kursantów:

Może ja się nie nadaje na kierowcę skoro tyle razy nie zdałem??

Odpowiadam, że każdy nadaje się na kierowcę, lecz pewnie błędy zostały popełnione podczas szkolenia. W naszej Auto Szkole na przestrzeni wielu lat wykształciliśmy tysiące kierowców. Do każdej osoby należy mieć inne podejście. Dobry instruktor musi znać się na ludziach, każdy z Nas ma przecież inny charakter, inaczej reaguje na losowe sytuacje. Kluczem jest dobra obserwacja, nie tylko popełnianych błędów w technice jazdy lecz indywidualnych zachowań.

Wszystko dzieje się w głowie, dotarcie i zrozumienie kursanta to klucz do sukcesu.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe