Kurs B Łódź

Kurs B Łódź

kurs B łódź
Aktualności

Kurs B Łódź

Kurs B Łódź jest organizowany w auto szkole Pałgan od wielu lat. Naszą misją jest wyszkolenie kierowców, którzy po uzyskaniu prawa jazdy będą zachowywać się na drogach publicznych w sposób bezpieczny dla innych. Dbamy o dokładne poznanie przepisów i ich prawidłową interpretację. Analizujemy wiele sytuacji drogowych, pokazujemy niebezpieczne sytuacje, które mogą spotkać kierowców na drodze. Uczymy podstaw eco drivingu, dzięki temu przyszli kierowcy oszczędzają na paliwie, czy rzadziej wymieniają części eksploatacyjne w swoich pojazdach. Pracują dla nas doświadczeni instruktorzy, którzy w bardzo przystępny sposób przekazują swoją wiedzę. Podczas praktycznej nauki jazdy pojazdem jeździmy po wielu lokalizacjach miasta Łodzi, dzięki temu nasi absolwenci nie mają problemu ze zdaniem egzaminu państwowego, czy z poruszaniem się samodzielnym po wszystkich drogach w Polsce.

Wybranie odpowiedniej auto szkoły to bardzo ważna decyzja, wybranie nieodpowiedniej może skutkować wieloma nie zdanymi egzaminami państwowymi. Dokupowaniem w nieskończoność godzin jazd praktycznych, zmarnowanym czasem i pieniędzy. Skorzystaj z pewnego i renomowanego ośrodka szkoleniowego. Z nami zdasz prawo jazdy i pewnie będziesz się poruszał po ulicach. Z nami żadne skrzyżowanie nie będzie budziło w Tobie niepokoju. Poznaj przepisy ruchu drogowego z auto szkołą Pałgan i zdobądź upragnione prawo jazdy. Zapraszamy na Kurs na kategorię B – z nami pewne prawo jazdy!

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe