Kurs kategoria A

Kurs kategoria A

kurs kategoria A
Aktualności

Kurs kategoria A

Kurs kategoria A pozwala na przystąpienie do egzaminu państwowego. Marzysz o poruszaniu się na dwóch kółkach? Przyjdź do nas nawet jeżeli nie miałeś nigdy styczności z motocyklem. Przygotujemy Cię do egzaminu i nauczymy bezpiecznie prowadzić motocykl. Dzięki dużej flocie pojazdów możemy swoim kursantom stopniować poziom trudności związany z coraz to większą pojemnością i mocą. Nauka na słabszych motocyklach na początku pozwala kursantowi na spokojnie oswoić się z mocą i dynamiką motocykla. Doświadczeni instruktorzy na co dzień również jeżdżą jednośladami, dzięki temu ich wiedza i umiejętności są na bardzo wysokim poziomie.

Podczas kurs kategoria A nauczysz się wszystkich niezbędnych manewrów, które są wykonywane na egzaminie państwowym. Poznasz przepisy ruchu drogowego i będziesz umiał z nich korzystać podczas jazdy w ruchu ulicznym. W naszej auto szkole nie poznasz tylko tras egzaminacyjnych na tzw. “blachę” nauczymy Cię jak zachować się na każdym skrzyżowaniu. Gdy odbierzesz prawo jazdy nie będziesz miał kłopotu z samodzielnym podróżowaniem. Nasz ośrodek wyposażony jest w urządzenia pomiarowe, z których korzysta ośrodek egzaminujący. Auto Szkoła Pałgan to najlepsza szkoła do nauki jazdy na motocyklu, przyjdź i przekonaj się jak szybko nauczysz się jeździć. Działamy na rynku ponad 20 lat, nauczyliśmy jeździć tysiące motocyklistów i kierowców. Dołącz do ich grona zapisując się na kurs kategoria A.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe