Prawo jazdy na motocykl

Prawo jazdy na motocykl

prawo jazdy na motocykl
Aktualności

Prawo jazdy na motocykl

Prawo jazdy na motocykl – szukasz auto szkoły, w której nauczysz się od podstaw jazdy motorem? Jesteś miłośnikiem dwóch kółek? Zapisz się na kurs do auto szkoły Pałgan. Poznasz instruktorów, którzy czynnie jeżdżą na motocyklu. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, które z powodzeniem będzie wykorzystane podczas praktycznych jazd.  Kursant w naszej szkole może liczyć na pełną asystę instruktora podczas ćwiczenia zadań egzaminacyjnych. Dzięki temu zwróci on uwagę na prawidłową pozycje na motocyklu, odpowiednie operowanie wzrokiem i technikę jazdy. W naszej auto szkole nie nauczysz się złych nawyków, które później mogą być bardzo trudne do wyeliminowania. Trudno potem takie złe nawyki wyeliminować. Naszym zadaniem jest ukształtować pewną pozycję kierującego na motocyklu i umożliwić mu swobodne manewrowanie motocyklem na placu manewrowym i w ruchu miejskim.

Kursanci mają do dyspozycji kilka motocykli o pojemności od 125 do 700 cm³ wyposażonych w gmole, które chronią osobę szkoloną i motocykl w razie utraty równowagi. Jeżeli jesteś początkująca osobą, a robisz kat. A nie zaczynasz jazd od 700-tki tylko stopniujemy motocykle zaczynając od 125-tki. Takie podejście pozwala na złapanie większej pewności i oswojenie się z szybszymi jednostkami. Nauka jazdy motocyklem to bardzo odpowiedzialna sprawa, nie dość że motocykle są o wiele bardziej dynamiczniejsze od aut to dodatkowo kierowca oprócz odpowiedniej odzieży i kasku na nic więcej nie może liczyć. Ważne, aby motocyklista miał wysoką świadomość niebezpieczeństw, które na niego czekają.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe