Kurs prawa jazdy cena

Kurs prawa jazdy cena

kurs prawa jazdy cena
Aktualności

Kurs prawa jazdy cena

Kurs prawa jazdy cena. Mnogość ofert na rynku z zakresu szkoleń na prawo jazdy przyprawia o ból głowy. Liczba ośrodków prowadzących kursy jest tak duża, że ciężko się zdecydować na ten konkretny. Duża rolę w wyborze odgrywa cena samego kursu. Każdy z nas chciałby za wszystko zapłacić jak najmniej to oczywiste. Ale czy rzeczywiście wydamy najmniej wybierając najtańszy ośrodek szkoleniowy? Wcale nie jest to takie oczywiste. Cena za kurs to jedna ze składowych, która w najgorszym scenariuszu może stanowić nawet nie połowę całkowitej kwoty. Na moment pisania artykułu 30 zł kosztuje egzamin teoretyczny, a 140 zł praktyczny. Po każdym nie zdaniu kursanci zazwyczaj dokupują dodatkowe godziny jazdy z instruktorem (od 75 zł za godzinę wzwyż w zależności od kategorii – czerwiec 2022). Po trzech, czterech niepowodzeniach wydatki na kolejne godziny i praktyczne jazdy mogą spokojnie przekroczyć 50 procent ceny za sam kurs. Warto postawić na sprawdzoną auto szkołę zatrudniających bardzo doświadczonych instruktorów.

Finalnie może okazać się, że bardziej się opłaca wybranie kursu w auto szkole o ugruntowanej pozycji za trochę większą cenę, niż próba oszczędności i wybór jak najtańszego ośrodka. Do naszej auto szkoły często trafiają osoby, które kurs podstawowy mają za sobą w innej auto szkole, a do nas przychodzą na dodatkowe jazdy po kilku niepowodzeniach na egzaminie.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe