Kursy na prawo jazdy

Kursy na prawo jazdy

Kursy na prawo jazdy
Poradniki

Kursy na prawo jazdy

Kursy na prawo jazdy to obowiązkowy przystanek dla każdego przyszłego kierowcy. Przystanek ten jest bardzo istotny ponieważ od niego zależy jakimi kierowcami będziemy w przyszłości. Odpowiednia jakość kursu przełoży się na skuteczniejsze podejście do egzaminu państwowego. Dobrze przeprowadzone kursy na prawo jazdy zwiększają świadomość i bezpieczeństwo przyszłych kierowców. Bardzo ważnym elementem jest nauka teorii w ośrodku szkoleniowym, prowadzona przez doświadczonego instruktora nauki jazdy. Suche fakty podane z kodeksu drogowego i monotonność prowadzonego wykładu powodują, że kursanci są bardzo znużeni i bardziej chce im się spać niż uczyć ;).

Ciekawe wykłady i dobre przykłady z życia codziennego ożywią każdego niepokornego kursanta. Użycie nowoczesnego sprzętu multimedialnego podczas zajęć teoretycznych dużo lepiej działa na wyobraźnie, dzięki niemu wiedza jest przyswajana dużo wydajniej.

E-kurs czy zajęcia w OSK?

Od 01.01.2015 r. osoba szkolona nie ma obowiązku uczestnictwa w szkoleniu teoretycznym, może odbyć w auto szkole tylko szkolenie praktyczne oraz zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej pod warunkiem uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu teoretycznego państwowego. Nad e-kursem i zdaniem teorii na egzaminie bez uczestnictwa na zajęciach teoretycznych należy się zastanowić, ponieważ nawet najobszerniejsza baza pytań egzaminacyjnych nie zastąpi spostrzeżeń doświadczonego wykładowcy.

Dodaj komentarz

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe