Prawo jazdy kat A Łódź

Prawo jazdy kat A Łódź

prawo jazdy kat A łódź
Aktualności

Prawo jazdy kat A Łódź

Autoszkoła Pałgan prowadzi kurs na prawo jazdy kat A Łódź. Oprócz możliwości odbycia kursu uprawniającego poruszanie się motocyklem, oferujemy kursy na kategorię A1, A2 oraz B. W naszej autoszkole kurs teoretyczny można odbyć na 2 sposoby. Pierwszym  z nich jest tradycyjne przyswajanie wiedzy podczas wykładów. Teoria składa się w tym wypadku z 30 lekcji każda po 45 minut. Druga forma to samodzielna nauka w domu za pomocą e-kursu. O przebiegu nauki teoretycznej decyduje kursant. Wszystkie materiały potrzebne do pogłębienia wiedzy na temat zasad ruchu drogowego zapewnia nasz ośrodek szkoleniowy.

Nauka jazdy

W cenę kursu wliczone jest 20 godzin praktycznych zajęć. Na wyposażeniu ośrodka są różne rozmiary rękawic motocyklowych, kasków, ochraniacze na łokcie i kolana oraz odzież przeciwdeszczowa. Posiadamy różne rodzaje motocyklów szkoleniowych, które są wyposażone w specjalne gmolle, które chronią nie tylko motocykl, ale także kursanta w razie upadku. Kurs zaczynamy od motocykli wyposażonych w pojemność skokową silnika 125 cm3, a kończymy na jeździe motocyklem o pojemności 700 cm3.

Instruktorzy w autoszkole Pałgan to prawdziwi miłośnicy jazdy motocyklem. Używają motocykli na co dzień, więc doświadczenie takich osób ma niebagatelne znaczenie przy pierwszej styczności kursanta z motocyklem. Dzięki temu osoba ucząca się nie nabiera na początku złych nawyków i przyzwyczajeń. Naszym zadaniem jest nie tylko doprowadzenie do zdania egzaminu na prawo jazdy. Naszym zadaniem jest przede wszystkim nauka bezpiecznej jazdy, tak aby “świeżo upieczony” motocyklista nie powodował zagrożenia w ruchu drogowym oraz czuł się pewnie za kierownicą.

Warto dodać, że na placu manewrowym używamy urządzeń do mierzenia prędkości identycznych jak w łódzkim Wordzie. Używamy ich do trenowania zadań, które są obowiązkowe na egzaminie (szybki slalom, omijanie przeszkód). Uczymy praktycznie odpowiedniego posługiwania się sprzęgłem i gazem, prowadzenie motocykla jedną ręka przy małych prędkościach. Kursant uczy się również hamowań awaryjnych na różnych typach powierzchni na motocyklach wyposażonych i pozbwionych systemu ABS. Uczymy jak stosować przeciwskrętu przy różnych prędkościach i w jaki sposób stosować go nie tylko na zadaniach egzaminacyjnych, ale także w codziennej jeździe.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe