Prawo jazdy kat B Łódź

Prawo jazdy kat B Łódź

Prawo jazdy kat B łódź
Aktualności

Prawo jazdy kat B Łódź

Autoszkoła Pałgan prowadzi kurs na prawo jazdy kat B Łódź. Oprócz najczęściej pożądanego kursu w naszej autoszkole jest możliwość odbycia także kursów na kategorię A, A1 oraz A2. Nasz kursant ma możliwość wybrania w jaki sposób chce odbyć kurs teoretyczny. Do wyboru są dwie opcje:

  1. 30 godzin teorii po 45 minut
  2. E-kurs czyli przygotowanie we własnym zakresie

Wszelkie materiały do edukacji zapewnia nasz ośrodek szkoleniowy. W cenę kursu wliczone jest 30 godzin praktycznej jazdy. Na samym początku zaczynamy od poruszania się po zamkniętym placu manewrowym, w zależności od obserwowanych postępów instruktor decyduje czy kursant może wyjechać na miasto. Nasi instruktorzy  wybierają różne newralgiczne miejsca w naszym mieście, które mogą zaskoczyć osoby egzaminowane. Instruktorzy w naszej autoszkole zwracają uwagę na technikę jazdy, uczymy naszych kursantów eco drivingu.

Eco driving to nie tylko wyświechtane hasło. Dzięki odpowiedniemu stylowi jazdy nie tylko oszczędzamy paliwo, lecz wszystkie części znajdujące się się w naszym pojeździe (z wyjątkiem może dość przeklętego filtra cząstek stałych ;)). Spokojny styl jazdy pozwala na dużo bezpieczniejsze poruszanie się po ulicach, rzadziej będziemy wymieniać klocki i tarcze hamulcowe, więc w długiej perspektywie nasz portfel znacząco odczuje styl naszej jazdy.

Misja autoszkoły

Autoszkoła Pałgan to ośrodek szkoleniowy, który ma już długą historię. Od kilkunastu lat szkolimy przyszłych kierowców, siłą rzeczy kilku instruktorów opuściło nasze szeregi ustępując miejsca innym. Jedno w naszej autoszkole pozostało niezmienne, dbamy o odpowiedni dobór naszych pracowników. Dzięki bardzo dobrej selekcji możemy się pochwalić wysokim procentem zdawalności naszych kursantów we wszystkich kategoriach, na które szkolimy. Oczywiście nie jest to dla nas najważniejsze, egzamin jest tylko etapem do samodzielnego poruszania się po drodze. Dla nas nie liczy się tylko zero-jedynkowe podejście, że nasz absolwent zdobył dokument za pierwszym, czy drugim razem. Jako placówka edukacyjna, wiem że szkolenie to swego rodzaju misja, która ma trwać w świadomości kierowców przez całe życie. Bardzo ważne jest dla nas wzajemne bezpieczeństwo na drogach, dlatego staramy się przyszłym kierowcom wpoić zasady, które sprawią, że bedą oni unikać ryzykownych zachowań za kółkiem.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe