Prawo jazdy motocykl

Prawo jazdy motocykl

prawo jazdy motocykl
Aktualności

Prawo jazdy motocykl

Prawo jazdy motocykl. W naszej auto szkole przeprowadzamy kurs na kategorię A. Kurs prowadzony jest przez instruktorów – pasjonatów, którzy prywatnie kochają jazdę jednośladem. Jeżeli chcesz nauczyć się poprawnej i bezpiecznej jazdy motocyklem, nasza auto szkoła jest idealna dla Ciebie. Jeżeli nigdy nie siedziałeś za kierownicą “dwóch kółek” to bardzo ważne jest to, aby pierwsze wyuczone nauki i odruchy były jak najbardziej prawidłowe. Podróżowanie motorem jest o wiele bardziej niebezpieczne niż samochodem. Nie mamy poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa, praktycznie jedyną ochrona stanowi kask i ubranie. Mamy do czynienia z dużo większym przyśpieszeniem, gdyż w zasięgu  możliwości finansowych większości z nas są prawdziwe bestie. Motocykle o pojemności 700 cm i większe mają osiągi porównywalne do najszybszych samochodów sportowych. Bardzo ważne jest, aby osoba szkoląca była czynnym motocyklistą, gdyż to nie jest już to samo co kiedyś, gdy większość Polaków jeździła na popularnych MZ czy motocyklach WSK.

Niezbędne doświadczenie i umiejętności, które zostaną przekazane naszym kursantom pozwolą nie tylko na zdanie egzaminu na prawo jazdy, lecz nauczą korzystania z motocykla w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Skutki wypadku na motocyklu mogą być bardzo poważne. Misją naszego ośrodka szkoleniowego jest zadbanie o to, by nasi absolwenci nie doprowadzali do groźnych sytuacji na ulicach.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe