Prawo jazdy na raty

Prawo jazdy na raty

prawo jazdy na raty
Aktualności

Prawo jazdy na raty

Prawo jazdy na raty w auto szkole Pałgan to doskonała oferta dla wszystkich, dla których jednorazowy wydatek na kurs może okazać się zbyt wysoki. Każdy kurs w ofercie naszej firmy (kat. A, A1, A2, B) można spokojnie rozłożyć na kilka transz. Szczegóły znajdziecie Państwo pod tym linkiem: RATY. Kurs na prawo jazdy w auto szkole Pałgan to najlepszy wybór dla mieszkańców Łodzi i okolic. Spotkasz tu doświadczoną, wyrozumiałą kadrę instruktorów. Nasz ośrodek od kilkunastu lat prowadzi kursy dla kierowców i motocyklistów. Utrzymanie się na tak wymagającym rynku przez tyle świadczy o wysokim poziomie szkolenia i zadowoleniu naszych absolwentów. Dużo osób trafiających do nas są to osoby z polecenia. Nie ma lepszej rekomendacji niż usatysfakcjonowany klient. 

Jeżeli nie znasz nas, zapraszamy do nas na jeden z kursów. Spokojnie nauczymy każdego do egzaminu, nie wierzysz? Przyjdź, zapisz się na kurs i sam się przekonaj. Czy masz lat 16 czy 60 – nigdy nie jest za późno na zdobycie nowych umiejętności. Dla naszych instruktorów nie ma znaczenia poziom znajomości prowadzenia pojazdu. Uczymy od podstaw, a jeśli masz podstawy to nasi instruktorzy poprawią wszystkie mankamenty, tak aby na egzaminie państwowym obyło się bez przykrych niespodzianek. Z nami prawo jazdy dla Ciebie stanie się rzeczywistością.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe