Szkoła prawa jazdy Łódź

Szkoła prawa jazdy Łódź

szkoła prawa jazdy łódź
Aktualności

Szkoła prawa jazdy Łódź

Szkoła prawa jazdy Łódź zaprasza na kurs kategorii B. Zimowe warunki dla kursanta to najlepszy poligon, aby stać się pełnowartościowym kierowcom. Niesprzyjające warunki atmosferyczne w połączeniu z opadami deszczu i śniegu to istna mieszanka wybuchowa. Stawianie pierwszych kroków jako kierowca w tak trudnych warunkach pozwala na zdobycie większych umiejętności, dlatego zachęcamy serdecznie do zapisów otej porze roku. Kurs prawa jazdy jest podzielony na część teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna to 30x45minut, część praktyczna 30 godzin. Zachęcamy do udziału w wykładach, jednak jeżeli nie mogą na nich być jest opcja nauki zdalnej za pomocą smartfona czy komputera. Kurs online jest w cenie kursu.

Naukę jazdy rozpoczynamy od prostych manewrów na placu manewrowym. Gdy kursant opanuje podstawy wyjeżdżamy na miasto. W czasie kursu poznasz w jaki sposób poruszać się bezpiecznie i spokojnie zdać egzamin. Zdobycie prawa jazdy w pierwszym czy drugim podejściu pozwoli wam zaoszczędzić pieniądze, dlatego warto postawić na szkołę z doświadczeniem. Auto Szkoła Pałgan od kilkunastu lat szkoli przyszłych kierowców. Nasi instruktorzy z powodzeniem nauczą kierować pojazdem każdego. Nieważne czy kiedykolwiek siedziałeś/-aś za kierownicą. Zapisz się na kurs i zdaj prawo jazdy.

Kurs prawa jazdy to także świetny prezent pod choinkę. Zadzwoń do nas i zrób komuś prawdziwą niespodziankę.

O nas

Auto Szkoła Pałgan zaprasza na kursy kategorii A, A1, A2 oraz B. Przyjdź do nas i przekonaj się, że jazda motocyklem i prowadzenie auta to wielka frajda.

Media społecznościowe